Montaż klimatyzacji w serwerowni

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zadzwoń do nas

Doradzimy, który klimatyzator najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Wybierz termin montażu

Zdecyduj kiedy chcesz, abyśmy zamontowali Twoją klimatyzację.

Ciesz się nową klimatyzacją

Panasonic
Gree
Netsu
Kaisai
Aux

Montaż klimatyzacji w serwerowni

Serwerownia jest bardzo newralgicznym miejscem, a to ze względu na to, że znajdują się w niej najważniejsze urządzenia elektroniczne. Wbrew pozorom dla nich temperatura w pomieszczeniu również jest ważna. Można powiedzieć, że sprzęty elektroniczne, podobnie jak ludzie, w zbyt wysokich temperaturach również się “pocą”. Mogą wystąpić przeciążenia na skutek zbyt wysokiej temperatury oraz nie do końca wydajnego chłodzenia różnych podzespołów. Aby tego uniknąć, warto zamontować w serwerowni prawdziwą klimatyzację. W tym miejscu niedopuszczalna jest również zbyt wysoka wilgotność, która mogłaby zniszczyć sprzęty. Komputery, routery czy serwery powinny mieć zapewnioną optymalną temperaturę pracy. W ten sposób przepływ informacji i danych pozostanie niczym niezakłócony i bezpieczny.

W Twoim biurze znajduje się serwerownia? Jeszcze nie zdążyłeś o nią należycie zadbać? Nic prostszego! Koniecznie zgłoś się do nas, byśmy razem mogli zastanowić się nad optymalną wersją instalacji dla Twojej serwerowni. Nasi specjaliści z NexusEnergy zajmą się doborem odpowiedniego systemu, jak i jego montażem czy serwisem w późniejszych miesiącach czy latach.

Pomyśl o klimatyzacji w serwerowni jak najszybciej!

Klimatyzacja to bardzo istotny element każdej serwerowni, niezależnie od jej wielkości, chyba że znajduje się w podziemiach budynku i naturalnie występuje tam znacznie niższa temperatura. W NexusEnergy oferujemy liczne rozwiązania klimatyzacyjne na świecie, które pochodzą od najlepszych producentów rangi światowej. Mowa tutaj oczywiście o takich rozwiązaniach, jakie przedstawiają marki Metsu, Panasonic, Kaisai, AUX oraz Gree. To sprzęt stworzony z myślą o rozmaitych potrzebach i różnych pomieszczeniach, w których należy niezwłocznie zapewnić optymalne warunki termiczne. Urządzenia informatyczne znane są z tego, że podczas intensywnej pracy ulegają szybkiemu i intensywnemu nagrzaniu. Aby do tego nie doprowadzić, stosuje się rozmaite rozwiązania chłodzące wewnątrz komputerów, ale można je przenieść także na zewnątrz. Klimatyzacja to strzał w dziesiątkę, by utrzymać w serwerowni optymalny poziom temperatury powietrza. Montaż klimatyzacji Warszawa to klucz do tego, byś w szybkim czasie mógł się cieszyć chłodną i bezpieczną serwerownią.

Oferta klimatyzacji do serwerowni dla Ciebie!

Oferta NexusEnergy to kilka znanych i lubianych światowych marek, spora liczba wydajnego i niezawodnego sprzętu oraz fachowcy, którzy nie pozostawią klienta bez odpowiedzi na liczne pytania. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedni rodzaj klimatyzacji, aby odpowiadała nie tylko Twojemu gustowi, ale również budżetowi. Klimatyzator należy dobrać względem różnych parametrów i wymagań. Ważna jest wielkość pomieszczenia, moc chłodnicza, gwarancja, koszty oraz dodatkowe funkcje, jakie są wymagane przez klienta. 

Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a my postaramy Ci się pomóc najlepiej, jak umiemy. Z naszą pomocą na pewno powstanie projekt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania, jako inwestora. Nie zwlekaj — NexusEnergy to godna zaufania firma na rynku, która poza montażem oferuje również serwis klimatyzacji Warszawa!

FAQ

Jakie rodzaje klimatyzatorów znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy klimatyzatory: ścienne, przypodłogowe, podsufitowe, kasetonowe, z jonizatorem powietrza, z funkcją grzania, z modułem Wi-Fi oraz typu multisplit.

Czy nasza firma posiada certyfikaty?

Stawiając na naszą firmę NexusEnergy, poza fachową obsługą oraz profesjonalizmem, stawiasz także na wysoką jakość produktów oraz instalację przez doświadczonych pracowników. Nasi serwisanci mogą pochwalić się licznymi szkoleniami, które odbyli oraz umiejętnościami, których może im zazdrościć niejeden. Liczne certyfikaty, które posiadamy, są do wglądu dla naszych klientów, jeśli chcą oni potwierdzenia naszej wiedzy czy umiejętności. 

Czy klimatyzacja hałasuje?

Współczesne klimatyzatory są bardzo ciche, dlatego śmiało można powiedzieć, że klimatyzacja nie hałasuje. Poziom dźwięku jest stosunkowo niski, przypomina nieco pracę mikro-komputera.

Dlaczego Nowy system klimatyzacji

Nowy system klimatyzacji jest dobry, ponieważ umożliwia szybkie i efektywne chłodzenie/ogrzewanie wnętrz, co zapewnia wygodny i komfortowy mikroklimat. System jest łatwy w instalacji i zapewnia zoptymalizowaną wydajność energii, co pozwala oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto, nowy system jest łatwy w utrzymaniu i ma długi okres użytkowania. Każdy z tych czynników sprawia, że nowy system klimatyzacji jest dobrym wyborem.

Zaoszczędzenie pieniędzy
93%
Ekologia
100%
obsługa urządzenia
100%

Najlepiej umówić się na wizytę

  • co jest ważne i jak dobrać odpowiedni wariant klimatyzacji

  • jak prawidłowo zaprojektować instalację by działała bezawaryjnie
  • jak zacząć i zaplanować cały montaż w etapach
  • ile kosztuje najlepszy wariant dla Ciebie