Montaż klimatyzacji w domu

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zadzwoń do nas

Doradzimy, który klimatyzator najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Wybierz termin montażu

Zdecyduj kiedy chcesz, abyśmy zamontowali Twoją klimatyzację.

Ciesz się nową klimatyzacją

Panasonic
Gree
Netsu
Kaisai
Aux

Montaż klimatyzacji w domu — postaw na sprawdzone rozwiązania!

Dziejące się na naszych oczach zmiany klimatyczne nie ustają, a wręcz przyspieszają. Z roku na rok pogoda staje się bardziej nieprzewidywalna, a upały znacznie silniejsze i bardziej dokuczliwe. Nic więc dziwnego, że tak bardzo przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu w pracy, w samochodzie czy w domu. Warto zadbać o swój komfort życia i zdecydować się na klimatyzację. Obecnie rozwiązanie to wybierane jest w nowo budowanych blokach, jak i w wolnostojących domach. Instalacja klimatyzacji nie jest już tak kosztowna, pojawia się też sporo rozmaitych rozwiązań, dzięki którym życie człowieka staje się przyjemniejsze. 

Nasza firma NexusEnergy nie tylko oferuje możliwość odpowiedniego doboru sprzętu, ale także profesjonalnego montażu w wybranym miejscu. Montaż klimatyzacji Warszawa z pomocą naszych specjalistów to przysłowiowa “bułka z masłem”. Doskonale znamy się na rzeczy i jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanym sprawdzone rozwiązania, które nigdy nas nie zawiodły. Jeśli szukasz urządzeń gwarantujących nie tylko chłodne, kojące powietrze, ale również czyste powietrze i nawilżenie ułatwiające oddychanie, zgłoś się do nas!

Zadbaj o klimatyzację, zanim dopadną Cię upały

Umiarkowany klimat naszego kraju możemy już włożyć między bajki. W okresie letnim, a nawet późnowiosennym i wczesnojesiennym możemy doświadczyć naprawdę dokuczliwych temperatur znacznie przekraczających 30 stopni Celsjusza. Na wsi znacznie łatwiej przetrwać takie temperatury, jednak nie każdy ma możliwość wyjechać i zostawić wszystko, łącznie z pracą i obowiązkami. Aby ułatwić sobie przetrwanie, warto zastanowić się nad montażem klimatyzacji w mieszkaniu lub domu w mieście, gdzie zwykle jest najgoręcej. Montaż klimatyzacji Warszawa to strzał w dziesiątkę. Im chłodniejsze powietrze, tym mniejsze prawdopodobieństwo utrzymywania się szkodliwych alergenów i drobnoustrojów. 

Nie decyduj się na pierwszą lepszą ofertę, aby nie przepłacać, a później nie żałować. Skorzystaj z oferty NexusEnergy, gdzie polecamy sprawdzone urządzenia do domu takich marek, jak AUX, Kaisai, Gree, Panasonic. Jak wybrać odpowiedni klimatyzator? Przed jego zakupem dobrze byłoby odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań dotyczących wielkości pomieszczenia, mocy chłodniczej, funkcji, przewidywanych kosztów oraz gwarancji.

Sprawdź naszą ofertę, którą jesteśmy w stanie dopasować do Ciebie!

Nie obawiaj się skorzystać z pomocy fachowców, którzy mają doświadczenie w temacie klimatyzacji. W NexusEnergy pomożemy Ci dopasować odpowiedni typ klimatyzacji do Twoich możliwości finansowych oraz potrzeb, jakie posiadasz. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo w celu zarezerwowania dla siebie idealnego terminu na konsultację. W czasie spotkania omówimy wszystkie interesujące Cię koncepcje oraz stworzymy projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz mieć pewność, że razem stworzymy doskonały, bez zarzutu działający system klimatyzacji, z którego będziesz zadowolony! Dodatkowo oferujemy również serwis klimatyzacji Warszawa!

FAQ

Czy klimatyzacja jest hałaśliwa?

Choć klimatyzatory kojarzą się z hałaśliwymi urządzeniami, na przestrzeni lat udało się wypracować urządzenia, które obecnie praktycznie w ogóle nie przeszkadzają. Ponadto użytkowanie klimatyzacji pozwala na zamknięcie okien, co z kolei umożliwia odcięcie się od hałasującego miasta czy sąsiadów.

Jak dbać o klimatyzację na co dzień?

Jeśli chcesz, aby Twoje urządzenie było w jak najlepszej kondycji, po pracy w trybie chłodzenia, warto przełączyć klimatyzator na tryb wentylowania na ok. 10 minut, a dopiero później go wyłączyć. Efektem takiego działania będzie osuszenie przepływającego powietrza, co zniweluje ryzyko wystąpienia zjawiska skraplania się wody w chłodnicy.

Czy klimatyzowanie pomieszczeń jest zdrowe?

Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do stosowania klimatyzacji, jednak konieczne jest pamiętanie o tym, by była zadbana i prawidłowo użytkowana. Nowoczesne urządzenia mają możliwość oczyszczania powietrza z pyłków, kurzu oraz alergenów, dlatego jest dużo lepszym rozwiązaniem, niż starsze klimatyzatory.

Dlaczego Nowy system klimatyzacji

Nowy system klimatyzacji jest dobry, ponieważ umożliwia szybkie i efektywne chłodzenie/ogrzewanie wnętrz, co zapewnia wygodny i komfortowy mikroklimat. System jest łatwy w instalacji i zapewnia zoptymalizowaną wydajność energii, co pozwala oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto, nowy system jest łatwy w utrzymaniu i ma długi okres użytkowania. Każdy z tych czynników sprawia, że nowy system klimatyzacji jest dobrym wyborem.

Zaoszczędzenie pieniędzy
93%
Ekologia
100%
obsługa urządzenia
100%

Najlepiej umówić się na wizytę

  • co jest ważne i jak dobrać odpowiedni wariant klimatyzacji

  • jak prawidłowo zaprojektować instalację by działała bezawaryjnie
  • jak zacząć i zaplanować cały montaż w etapach
  • ile kosztuje najlepszy wariant dla Ciebie