Montaż klimatyzacji w biurze

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zadzwoń do nas

Doradzimy, który klimatyzator najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Wybierz termin montażu

Zdecyduj kiedy chcesz, abyśmy zamontowali Twoją klimatyzację.

Ciesz się nową klimatyzacją

Panasonic
Gree
Netsu
Kaisai
Aux

Montaż klimatyzacji w biurze

Każdego roku, niezależnie od miasta, przybywa biurowców, przybywa szklanych budynków, w których dość ciężko jest uchronić się przed nadmiernym światłem słonecznym oraz nagrzewaniem. Choć stosowane są rozmaite systemy, mało który jest na tyle skuteczny, aby całkowicie wyeliminować konieczność zastosowania klimatyzacji. A nie ulega wątpliwości, że jest ona niezbędna dla komfortu pracowników oraz ich wydajności w ciągu upalnych dni. 

Może się błędnie wydawać, że klimatyzacja służy wyłącznie chłodzeniu powietrza, które nagrzewane jest przez promienie słoneczne dzięki dużym przeszkleniom. Jednak wbrew pozorom dobrze dobrane urządzenie może nie tylko chłodzić powietrze w biurze, ale również je oczyszczać z bakterii, kurzu, drobnoustrojów i alergenów. Jest to bardzo istotne, ponieważ każdy z nas wnosi ze sobą jakieś zarazki, które mogą być dla innej osoby szkodliwe. Zastosowanie odpowiedniego urządzenia do klimatyzacji niweluje ryzyko częstego chorowania pracowników, co również działa na rzecz pracodawcy.

Niezbędne rozwiązanie dla komfortu pracowników — klimatyzacja w biurze

Niezawodna, energooszczędna klimatyzacja w warszawskim biurze to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich! Nasza firma NexuxEnergy oferuje klimatyzacje ścienne oraz klimatyzacje przenośne. Możesz wybrać dla siebie i swoich pracowników to, co faktycznie da odpowiedni efekt. Ciekawym rozwiązaniem jest klimatyzacja kasetonowa montowana w sufitach podwieszanych, które występują najczęściej w przestrzeniach biurowych.

Naszym klientom oferujemy sprzęt najlepszej klasy producentów, takich jak Gree, Panasonic, Kaisai, AUX. Z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą zadbamy o komfort Twoich pracowników. Montaż klimatyzacji Warszawa powierzymy najlepszym fachowcom z naszej ekipy. Zdecyduj się koniecznie na jakościowe urządzenia, które wyeliminują problem alergii czy nadmiaru kurzu. Nasza niezawodna klimatyzacja zadba o komfortową temperaturę w Twoim biurze i odpowiednią wilgotność pomieszczeń. Powierz nam swoje biuro, a my zrobimy dla Ciebie wszystko, co potrafimy najlepiej!

Oferta na miarę Twoich możliwości i potrzeb

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, które mogą być różne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient oczekuje od nas specjalistycznej pomocy w różnym zakresie. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź poprzez pocztę e-mail. Umówimy się na spotkanie, przedstawimy naszą ofertę, a przy okazji wysłuchamy Twoich indywidualnych potrzeb, które postaramy się później wziąć pod uwagę podczas obliczeń i doboru odpowiedniego sprzętu. 

Nasze porady mogą przydać się osobom, które do tej pory nie miały za bardzo styczności z klimatyzacją. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zna się na rzeczy i dlatego to na nas spoczywa odpowiedzialność uświadomienia pewnych aspektów. Dzięki naszej pomocy stworzysz projekt klimatyzacji, który spełni Twoje oczekiwania, a przy okazji nie wydrenuje całkowicie Twojego portfela. Zapewniamy nie tylko montaż, ale również serwis klimatyzacji Warszawa!

FAQ

Ile prądu zużywa klimatyzacja?

Energia elektryczna zużywana jest w zależności od tego, jaką mocą charakteryzuje się urządzenie. Najczęściej podawane są dwie wartości — moc chłodnicza/grzewcza, czyli wydajność sprzętu, a także moc elektryczna, która wiąże się ściśle z jego zasilaniem. Koszt użytkowanie takiej instalacji zależeć będzie od poboru mocy, stawki za kWh oraz czasu pracy (w przybliżeniu w granicach od 35 do 100 zł miesięcznie). 

Ile pomieszczeń schłodzi jedno urządzenie?

Pojedynczy klimatyzator powinien być dostosowany, według założenia, do jednego pomieszczenia. Chłodzenie w ten sposób będzie bardziej efektywne. Jeśli chodzi o jednostkę ścienną dla kilku pomieszczeń, lepiej nie decydować się na takie rozwiązanie, ponieważ nie będzie ono w ogóle działało. 

Czy klimatyzacja jest zdrowa dla człowieka?

Jeśli urządzenie, a więc klimatyzator, będzie użytkowane według instrukcji, instalacja będzie zadbana, wtedy klimatyzacja nie powinna generować żadnych niepokojących objawów zdrowotnych. Co więcej, nowoczesne urządzenia są tak skonstruowane, że nie tylko gwarantują odpowiedni komfort termiczny, ale również skutecznie oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, pyłków oraz alergenów. Często też je jonizują i nawilżają, aby przebywanie w takim mikroklimacie było komfortowe dla człowieka.

Dlaczego Nowy system klimatyzacji

Nowy system klimatyzacji jest dobry, ponieważ umożliwia szybkie i efektywne chłodzenie/ogrzewanie wnętrz, co zapewnia wygodny i komfortowy mikroklimat. System jest łatwy w instalacji i zapewnia zoptymalizowaną wydajność energii, co pozwala oszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto, nowy system jest łatwy w utrzymaniu i ma długi okres użytkowania. Każdy z tych czynników sprawia, że nowy system klimatyzacji jest dobrym wyborem.

Zaoszczędzenie pieniędzy
93%
Ekologia
100%
obsługa urządzenia
100%

Najlepiej umówić się na wizytę

  • co jest ważne i jak dobrać odpowiedni wariant klimatyzacji

  • jak prawidłowo zaprojektować instalację by działała bezawaryjnie
  • jak zacząć i zaplanować cały montaż w etapach
  • ile kosztuje najlepszy wariant dla Ciebie