Klimatyzacja Radom

Klimatyzacja z montażem Radom — odpowiednie usługi dla Ciebie!

Zmieniający się klimat sprawił, że lato w Polsce jest często nie do zniesienia. Aby przetrwać upalne dni, warto zadbać o odpowiednią klimatyzację, gdyż zwykłe wietrzenie na nic się zdaje. Na szczęście masz nas! Nasza fachowa, rzetelna ekipa NexusEnergy oferuje ekspresowy, a jednocześnie bardzo przemyślany i technicznie idealny montaż klimatyzacji Radom. W naszej rozbudowanej ofercie nie brakuje wysokiej jakości sprzętu, którego twórcami są najbardziej popularne marki na całym świecie. Wśród proponowanych przez nas urządzeń, znajdziesz klimatyzatory Gree, Panasonic, Kaisai, Netsu czy AUX. 

Decydując się na usługi NexusEnergy, możesz liczyć na pełen profesjonalizm, fachowość i jakość poparte wieloletnim doświadczeniem, pracą z klientami oraz znajomością branży na wylot. Bez większego problemu z naszą pomocą znajdziesz urządzenia, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i nigdy Cię nie zawiodą. Nie doświadczysz z nami zbyt długiego okresu oczekiwania. Jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie dopasować i zainstalować idealne urządzenia dla Twojego biura, mieszkania czy serwerowni.

NexusEnergy — jak wygląda montaż klimatyzacji Radom?

Nie obawiaj się, po zakupie urządzenia lub urządzeń do klimatyzacji nie zostawimy Cię samego! Nasi specjaliści z zaangażowaniem i rzetelną wiedzą przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy — od doboru jednostki, po sam montaż. Niezależnie od formy kontaktu — zdalnej, czy bezpośredniej — staramy się zdobyć jak najwięcej cennych informacji od klienta na temat powierzchni do schłodzenia, wysokości pomieszczeń, konstrukcji budynku czy budżetu. Dzięki rozmowie dowiadujemy się też więcej na temat oczekiwań klienta, dzięki czemu możemy dobrać sprzęt spełniający je w 100%.

Następny ważny etap współpracy z naszą firmą jest przedstawienie klientowi kilku opcji oraz wyceny. Po zaakceptowaniu którejś z nich umawiamy się na montaż. Możemy także podpowiedzieć więcej w kwestii lokalizacji urządzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak w pełni wykorzystać potencjał konkretnego klimatyzatora, dlatego klienci często pytają nas o radę. Zakończenie montażu klimatyzacji to nie wszystko — musimy wytłumaczyć klientowi, jak obsługiwać się klimatyzatorem oraz jak o niego dbać, aby przetrwał jak najdłużej!

Montaż klimatyzacji Radom

Ciekawi Cię, jak wygląda montaż klimatyzacji Radom? To kilka istotnych etapów, których NexusEnergy nie może przegapić. Na początku ekipa zabiera się za wykonanie otworu o średnicy 65 mm. Drugi ważny krok to zainstalowanie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Fachowcy później zajmują się założeniem instalacji freonowej pomiędzy tymi dwoma jednostkami. Kolejnym krokiem jest połączenie klimatyzatora z siecią elektryczną, która dostarczy mu prąd i pozwoli na swobodne funkcjonowanie. Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin jest istotnym zagadnieniem, którego nie można pominąć. W tym wypadku konieczne jest przeprowadzenie próby szczelności. W ten sposób dowiesz się, czy z instalacją jest wszystko w porządku i czy będzie odpowiednio chłodzić. Na samym końcu następuje szkolenie inwestora w temacie obsługi klimatyzacji, jak i jej serwisowania.

Serwis klimatyzacji Radom

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest klimatyzacja w naszych domach. Nie tylko chłodzi w trakcie upałów, ale te nowoczesne urządzenia dodatkowo trzymają odpowiedni poziom wilgotności, jonizują powietrze oraz chronią mieszkańców przed nadmiarem drobnoustrojów czy alergenów. Jeśli nikt nie zadba o klimatyzację, ta przestanie nam odpowiednio służyć. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby serwisować klimatyzację regularnie. Warto przeprowadzać solidne sprawdzenie min. dwa razy do roku. Pierwszy serwis dobrze jest przeprowadzić wiosną, wtedy można sprawdzić stan urządzeń po zimie oraz przygotować go na nadchodzące upały. Serwis klimatyzacji Radom to gwarancja terminu pasującego obydwu stronom oraz profesjonalnego sprawdzenia, czy wszystkie najważniejsze podzespoły działają tak, jak powinny.