Klimatyzacja Grójec

Klimatyzacja Grójec — z montażem i serwisem

Nasza profesjonalna firma NexusEnergy oferuje fachowy montaż klimatyzacji Grójec. Nie brakuje w naszej ofercie urządzeń najwyższej jakości pochodzących od zaufanych dostawców światowej sławy. Urządzenia, które sprzedajemy, posiadają również certyfikaty, jakie są potrzebne na polskim rynku. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że stawiasz na skuteczność, fachowość, profesjonalizm, jakość oraz wieloletnie doświadczenie. Sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji w Grójcu zajmujemy się od lat. Z nami bez większego problemu lub zbyt długiego okresu oczekiwania zamontujesz urządzenia do klimatyzacji zarówno w domu, jak i w biurze, mieszkaniu, serwerowni oraz innych miejscach. Wszystko zależy od tego, czego dokładnie oczekujesz. Zadzwoń do nas, byśmy mogli rozeznać się w Twoich potrzebach i dobrać najlepsze rozwiązania.

Jak NexusEnergy montuje klimatyzację?

Nasi specjaliści krok po kroku przeprowadzą Cię przez etapy usługi, czyli doboru jednostki oraz montażu klimatyzacji. Niezależnie od tego, czy kontaktujemy się zdalnie, czy spotykamy bezpośrednio z klientem, staramy się otrzymać jak najwięcej cennych informacji. Dzięki pytaniom dowiadujemy się, jakie oczekiwania ma klient i jesteśmy w stanie dobrać urządzenie spełniające je w 100%. 

Kolejnym etapem jest przedstawienie wyceny. Po zaakceptowaniu jej przez klienta możemy umówić się na termin instalacji sprzętu. Jeśli klient nie jest przekonany co do lokalizacji, możemy w tym pomóc, doradzają najlepsze naszym zdaniem miejsce. Wiemy, jak w pełni wykorzystać potencjał klimatyzatora i gdzie warto go umieścić. Po zakończeniu instalacji, która zawsze jest sukcesem, naszym obowiązkiem jest wytłumaczenie klientowi, jak działa sprzęt oraz jak o niego dbać, aby służył jak najdłużej.

Montaż klimatyzacji Grójec

Zastanawiasz się, jak wygląda montaż klimatyzacji Grójec? Otóż składa się on z kilku ważnych etapów. Na samym początku następuje wykonanie otworu o średnicy ok. 65 mm przy grubości ściany nie większej niż 60 cm. Drugi krok to instalacja jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Następnie fachowcy zakładają instalację freonową pomiędzy nimi. Kolejny etap to podłączenie klimatyzatora do sieci elektrycznej oraz wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin. Konieczna jest próba szczelności, aby sprawdzić, czy z instalacją jest wszystko w porządku. Zostaje również przeprowadzona próżnia w układzie. Następny krok to uruchomienie klimatyzacji i testowanie działania układu. Na samym końcu profesjonaliści, którzy podejmowali się montażu, szkolą inwestora odnośnie obsługi klimatyzacji.

Dzięki NexusEnergy każdy, kto zdecyduje się na komfortową i wydajną klimatyzację, może ją mieć w niedługim czasie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się całą resztą! Oferujemy sprzęty najbardziej znanych marek, takich jak Panasonic, Gree, Netsu, Kaisai czy AUX.

Serwis klimatyzacji Grójec

Klimatyzacja to ważny element każdego domu, mieszkania lub biura. Zapewnia komfortową temperaturę nawet w najbardziej upalne dni oraz odpowiedni poziom wilgotności. Często też chroni domowników przed nadmiarem drobnoustrojów czy alergenów. Jednak klimatyzacja nie będzie działać dobrze, jeśli użytkownicy nie będą o nią dbać. Konieczne jest jej czyszczenie i regularne serwisowanie. Jeśli nie chcesz robić tego samodzielnie, wystarczy odezwać się do nas, a my zajmiemy się całą resztą. NexusEnergy to wykwalifikowana ekipa, która zaleca serwisowanie klimatyzacji dwa razy do roku. Jest to optymalna częstotliwość, dzięki której można cieszyć się sprawną klimatyzacją latem, bez zaniedbania, zanieczyszczeń czy usterek. Lepiej serwisować klimatyzację regularnie, niż liczyć na jej szybkie naprawienie latem w czasie największych upałów. Serwis klimatyzacji Grójec to gwarancja dogodnego terminu, profesjonalnego sprawdzenia wszystkich najważniejszych podzespołów oraz dość niskiej ceny. Nasi pracownicy są w stanie wykryć każdą usterkę i usunąć ją na czas. Decydując się na ofertę naszej firmy, możesz mieć pewność, że zyskujesz wydajną i czystą klimatyzację do swojej dyspozycji!